12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Одеські аудитори виявили порушення в Молодіжненській сільській раді на понад 738 тис. грн версія для друку
Одеські аудитори виявили порушення в Молодіжненській сільській раді на понад 738 тис. грн 14 березня 2019  |  Прес-служба Південного офісу Держаудитслужби

За результатами ревізії сільського бюджету та фінансово-господарської діяльності Молодіжненської сільської ради працівники Південного офісу Держаудитслужби виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму більш як 738 тис. грн. Контролем охоплено майже чотири роки, починаючи з 01.02.2015.

Зокрема, через завищення підрядними організаціями обсягів та вартості виконаних робіт сільська рада зайво сплатила 186 тис. грн. При контрольному обстеженні капітального ремонту проїзної частини однієї з вулиць села встановлено, що фактична відстань перевезення ґрунту по цьому об’єкту становить 5 км, тоді як у наданих аудиторам документах вказано 15 км.  

Крім зазначеного, аудитори встановили порушення з оплати праці (295 тис. грн), недоотримання сільським бюджетом доходів від оренди комунального майна та пайової участі у розвиток інфраструктури на суму 155 тис. грн; зайве списання в дитсадку продуктів харчування через завищення встановлених норм списання на суму 83 тис. грн тощо.

Завдяки діям аудиторів 355 тис. грн відшкодовано ще під час ревізії. Молодіжненській сільській раді надіслано обов’язкові вимоги щодо усунення виявлених порушень та застосовано фінансові санкції у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних асигнувань.

За допущені порушення фінансової дисципліни складено 5 протоколів на сільського голову, головного бухгалтера сільської ради та керівника ДНЗ «Тополька».

Матеріали ревізії передані до органів прокуратури.

Нагадаємо, що одеські аудитори виявили порушення в Августівській сільській раді на понад 1,2 млн грн.