12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Львівські аудитори виявили неефективне використання коштів та втрати у Роздільському гірничо-хімічному підприємстві «Сірка» на суму 9,7 млн грн версія для друку
Львівські аудитори виявили неефективне використання коштів та втрати у Роздільському гірничо-хімічному підприємстві «Сірка» на суму 9,7 млн грн 15 березня 2019  |  Прес-служба Західного офісу Держаудитслужби

Фахівці Західного офісу Держаудитслужби під час державного фінансового аудиту діяльності державного підприємства «Роздільське гірничо-хімічне підприємство «Сірка», проведеного за період з 01.01.2015 по 31.10.2018, виявили неефективне використання коштів та втрати на 9,7 млн грн.

Через порушення вимог чинного законодавства підприємство допустило втрату боржника в зобов’язанні та не стягнуло своєчасно 4,3 млн грн дебіторської заборгованості.

Зволікання при оформленні документів на право власності на отримане від іншого підприємства майно здійснено непродуктивні витрати майже 2 млн грн на його утримання.

Неналежне збереження основних засобів призвело до руйнації та занепаду державного майна залишковою вартістю 1,2 млн грн.

Виявлено випадки списання транспортних засобів без належних дозволів (бульдозерів та навантажувача) залишковою вартістю 625, 9 тис. грн, реалізації основних засобів (обертової печі) під виглядом сировини та матеріалів на загальну суму 555,0 тис. грн.

Виявлено випадки безоплатної передачі майна підприємства в користування іншим юридичним особам, недоотримання доходів від наданих послуг, порушення при виплаті зарплати і нарахувань на неї, втрату доходів при реалізації вторинної сировини та низку інших порушень.

За результатами державного фінансового аудиту ДП «РГХП «Сірка» надано 9 пропозицій (рекомендацій).

Нагадаємо, що львівські аудитори виявили втрат на суму понад 410 тис. грн у Річківській сільраді.