12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Запорізькі аудитори в Ботіївській територіальній громаді встановили фінансових порушень на суму майже 2,5 млн грн версія для друку
Запорізькі аудитори в Ботіївській територіальній громаді встановили фінансових порушень на суму майже 2,5 млн грн 15 березня 2019  |  Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області

Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області під час ревізії сільського бюджету та фінансово-господарської діяльності Ботіївської об’єднаної територіальної громади, що у Приазовському районі, виявили порушення, які призвели до втрат бюджету, на суму 2,48 млн гривень.

Аудитори встановили фінансові порушення при капітальному ремонті дороги. Під час проведення зустрічних звірок ні підрядник, ні субпідрядник не надали підтверджених документів про здійснені ними витрати на виконання цих робіт, а контрагент, у якого приватні підприємці нібито придбавали асфальтобетонні суміші, надав інформацію, що взагалі ніколи не мав взаємовідносин з такими приватними підприємствами. Незаконні видатки під час виконання зазначених робіт становили майже 850 тис. гривень.

Посадові особи громади кошти освітньої субвенції, яка має бути спрямована на оплату праці вчителів, використали на заробітну плату інших працівників, що призвело до нецільового її використання на загальну суму понад 750 тис. гривень.

Крім того, об’єднаною територіальною громадою спрямовано кошти медичної субвенції на утримання Приазовської центральної районної лікарні, яка має утримуватися коштом районного бюджету, при тому, що кошти субвенції передбачені для об’єднаної громади. Видатки на утримання лікарні з бюджету громади становили понад 200 тис. гривень.

Голова об’єднаної територіальної громади власним розпорядженням встановив собі надбавку до зарплати за відсутності відповідного дозволу депутатів громади, що призвело до зайвої виплати коштів на суму понад 50 тис. гривень.

Окрім цього, аудитори встановили незаконні виплати зарплати працівникам громади на суму понад 27 тис. грн та списання бензину на  автотранспорт, що використовувався не для виконання службових обов’язків, на суму 30 тис. гривень.

Матеріали ревізії передано до правоохоронних органів.

Нагадаємо, що запорізькі аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму понад 62 млн грн за 2018 рік.