12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Відшкодування втрат на суму майже 3 млн грн забезпечили аудитори Донеччини протягом січня - лютого 2019 року версія для друку
Відшкодування втрат на суму майже 3 млн грн забезпечили аудитори Донеччини протягом січня - лютого 2019 року 15 березня 2019  |  Прес-служба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області

Фахівці управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області протягом січня-лютого 2019 року забезпечили  відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 3 млн грн.

Зокрема, за звітний період до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ, підприємств і організацій надійшло майже 900 тис. грн. Відшкодовано і поновлено витрат фінансових і матеріальних ресурсів, які допустили підконтрольні об’єкти, на суму понад 2 млн грн.

За результатами контрольних заходів правоохоронним органам передано матеріали 4 ревізій.

За допущені порушення бюджетного законодавства 4 установам зупинено операції з бюджетними коштами. Окрім того, за недотримання законодавства з фінансових питань 11 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 5 – до дисциплінарної відповідальності, у тому числі 1 особу звільнено з займаної посади.

У звітному періоді завершено моніторинг 25 процедур закупівель, за результатами яких попереджено порушень законодавства при здійсненні процедур закупівель шляхом відміни торгів та розірвання договорів за 12 процедурами закупівель на суму 64 млн грн.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму понад 16,5 млн грн.