12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Херсонщини надали пропозиції для розвитку Херсонського академічного обласного театру ляльок та заощадження коштів версія для друку
Аудитори Херсонщини надали пропозиції для розвитку Херсонського академічного обласного театру ляльок та заощадження коштів 18 березня 2019  |  Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Аудитори провели державний фінансовий аудит діяльності КЗ «Херсонський академічний обласний театр ляльок» Херсонської обласної ради (далі – Театр) за період з 01.01.2010 по 01.10.2018.

Зокрема, встановлено, що без урахування встановленого нормативу проведено видатки на утримання понаднормативних посад на суму 380,3 тис. грн.

Через незабезпечення власником Театру фінансами для завершення модернізації системи опалення та встановлення інверторних кондиціонерів, Театром здійснено зайвих витрат з послуг газопостачання майже на 350 тис. грн.

Основні глядачі - діти від 3 до 12 років, забезпечення яких комфортними температурними умовами є пріоритетним завданням Театру. Відсутність комфортних умов, не сприяє максимальній завантаженості глядацьких місць. До речі, середня завантаженість зали протягом аудиторського періоду не перевищувала 54%.

Створення належних умов для задоволення потреб глядача, а також, економного використання послуг з теплопостачання можливе при завершенні модернізації всієї системи опалення та встановленні інверторних кондиціонерів. Тому державні аудитори запропонували власнику – Херсонській обласній раді – надати фінансову підтримку для завершення зазначених заходів.

Крім того, якби Театр мав повністю модернізовану систему опалення і кондиціонування всіх приміщень, тоді б у майбутньому періоді протягом 10 років можна заощадити 744,1 тис.грн (без урахування витрат на оплату електроенергії).

Театром розрахунково недоотримано 465,1 тис.грн, адже до калькуляцій вартості квитків та технічного обслуговування культурно-масових заходів не було враховано статтю «капітальні витрати» у максимальному розмірі 10%. 

За результатами аудиту надано низку рекомендацій власнику і об’єкту аудиту. Про результати аудиторського дослідження поінформовано правоохоронний орган і Херсонську обласну раду.

Нагадаємо, що херсонські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму майже 43 млн грн упродовж 2018 року.