12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори встановили завищення підрядниками вартості робіт на суму понад 692 тис. грн при будівництві другої черги Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» версія для друку
Аудитори встановили завищення підрядниками вартості робіт на суму понад 692 тис. грн при будівництві другої черги Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» 20 березня 2019  |  Прес-служба Північного офісу Держаудитслужби

Під час планової ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності державного унітарного підприємства «Дирекція з будівництва другої черги Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» за період з 01.01.2017 по 31.12.2018 фахівці Північного офісу Держаудитслужби встановили фінансових порушень, що призвели до збитків, на суму  понад 692 тис. грн.

Під час перевірки правильності застосування норм, розцінок та коефіцієнтів, а також обсягів договірних робіт, виконаних суб’єктом господарювання – ТОВ «Основа» у 2018 році, фахівці виявили, що підрядна організація завищила порядок застосування ресурсних елементних кошторисних норм та обсягів виконаних робіт на понад  692  тис. грн, що призвело до збитків загального фонду державного бюджету на відповідну суму.

За результатами ревізії керівництву Підприємства надіслано вимогу про усунення виявлених порушень.

Матеріали контрольного заходу надіслано до Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області.

Нагадаємо, що за січень 2019 року київські аудитори забезпечили відшкодування втрат на 2,7 млн грн.