12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Рівненські аудитори виявили у Відділі освіти Дубенської райдержадміністрації фінансових порушень на суму понад 200 тис. грн версія для друку
Рівненські аудитори виявили у Відділі освіти Дубенської райдержадміністрації фінансових порушень на суму понад 200 тис. грн 21 березня 2019  |  Прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області

Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області провело ревізію фінансово-господарської діяльності Відділу освіти Дубенської районної державної адміністрації і встановлено порушень, які призвели до матеріальної шкоди (збитків), на суму 238,3 тис. грн. Заходом державного фінансового контролю охоплено період діяльності відділу з 01.01.2016 по 31.12.2018.

Зокрема, під час проведення ревізії спеціалісти управління виявили, що  упродовж 2016 – 2018 років за рахунок асигнувань загального фонду бюджету районним відділом освіти покривалися витрати за спожиті комунальні послуги сторонніми юридичними особами (орендарями), що призвело до завданої відділу матеріальної шкоди (збитків) на суму 112,40 тис. грн.

Серед інших виявлених порушень – оплата ремонтних робіт за завищеними цінами, незаконні витрати на оплату праці та невикористані відпустки звільненим працівникам, випадки понаднормового списання пального, завищення відомостей щодо використаних продуктів харчування тощо.

На сьогодні Відділ освіти Дубенської районної державної адміністрації вже відшкодував половину виявлених ревізією порушень, решта – на контролі Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області.

До адміністративної відповідальності притягнуто 15 посадових осіб. Матеріали ревізії надіслано до правоохоронних органів.

Нагадаємо, що рівненські аудитори виявили у місцевих бюджетах району втрати доходів на суму майже 35,5 млн грн.