10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни в примітки до схеми посадових окладів на посадах державної служби за групами оплати праці з урахуванням юрисдикції державних органів у 2019 році (у коефіцієнтах)» версія для друку
ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни в примітки до схеми посадових окладів на посадах державної служби за групами оплати праці з урахуванням юрисдикції державних органів у 2019 році (у коефіцієнтах)» 22 березня 2019

На офіційному веб-сайті Держаудитслужби (www.dkrs.gov.ua) у підрозділі «Проекти нормативно-правових актів» розділу «Доступ до публічної інформації» 25.03.2019 буде розміщено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни в примітки до схеми посадових окладів на посадах державної служби за групами оплати праці з урахуванням юрисдикції державних органів у 2019 році (у коефіцієнтах)».

Проект постанови розроблено на виконання Концепції реалізації державної політики у сфері реформування системи державного фінансового контролю до 2020 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року № 310, та  плану заходів з її реалізації, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2018 року  № 841.

Проект постанови поширюється виключно на Держаудитслужбу та її міжрегіональні територіальні органи.

Зауваження та пропозиції стосовно змісту проекту постанови надавати у письмовій та електронній формі протягом 15 календарних днів з дня публікації цього оголошення за наступними адресами: Державна аудиторська служба України 04070, м. Київ, вул. Сагайдачного, 4; postmast@dkrs.gov.ua.

Консультації з обговорюваного питання надаються за телефоном 425-80-26; відповідальна особа: Романова Наталія.

У разі надходження зауважень, звіт про їх розгляд буде оприлюднений на офіційному веб-сайті Держаудитслужби у встановленому законодавством порядку.

Прохання: зауваження та пропозиції на адресу Держаудитслужби надсилати з позначкою - для Управління нормативно-методологічного забезпечення процесу державного фінансового контролю.