12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» На Рівненщині в районному управлінні соціального захисту населення виявлено порушень на понад 1,8 млн грн версія для друку
На Рівненщині в районному управлінні соціального захисту населення виявлено порушень на понад 1,8 млн грн 25 березня 2019  |  Прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області

Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області проведено ревізію в Управлінні соціального захисту населення Рівненської районної державної адміністрації, під час якої виявлено порушень, на 1846,8 тис. грн, що призвели до втрат.

Як приклад, аудитори встановили, що 133 жителям району, які подали недостовірну інформацію про свій майновий стан, за період з 01.01.2015 по 30.04.2018 зайво призначено  та нараховано житлових субсидій на загальну  суму 1690,7 тис.грн. Безпідставно отримали 26,7 тис. грн житлових субсидій 22 господарства району, власники яких не задекларували доходи, отримані з Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

Окрім того, аудиторами виявлено факти приховування малозабезпеченими сім’ями  району  інформації щодо придбання транспортних засобів та житла вартістю, що перевищує 10-кратну величину прожиткового мінімуму, через що їм було зайво призначено державну соціальну допомогу на  загальну суму 113,42 тис. гривень.

Керівнику Управління соціального захисту населення Рівненської районної державної адміністрації надіслано вимоги про усунення  виявлених порушень.

Матеріали надіслано до правоохоронних органів.

Нагадаємо, що рівненські аудитори виявили у місцевих бюджетах району втрати доходів на суму майже 35,5 млн грн.