12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Проведено аудит місцевих бюджетів Броварського району Київської області версія для друку
Проведено аудит місцевих бюджетів Броварського району Київської області 26 березня 2019  |  Прес-служба Північного офісу Держаудитслужби

Фахівці Північного офісу Держаудитслужби провели державний фінансовий аудит діяльності місцевих бюджетів Броварського району Київської області за період з 01.01.2014 по 30.09.2018.

Зокрема, встановлено, що обсяг коштів зведеного бюджету, витрачених  упродовж досліджуваного періоду, був на понад 346 млн грн меншим за обсяг, який затверджений місцевими радами.

Водночас на реалізацію заходів програм спрямовано понад 82 млн грн, або 75,7% затвердженого обсягу асигнувань районного бюджету та лише 23,6% обсягу асигнувань, передбачених програмами, тобто частина програм взагалі не була забезпечена коштами.

Через нерозміщення вільних коштів на депозитних рахунках місцеві бюджети Броварського району втратили можливість отримати додаткові доходи за відсотками розрахунково майже 48 млн грн, хоча невирішеними залишаються питання будівництва та ремонту доріг і вулиць у селах району, мереж зовнішнього освітлення, реконструкції опалювальної системи закладів соціальної сфери, ремонту районного будинку культури, який не функціонує майже 11 років через зволікання із проведенням ремонтно-будівельних робіт, ліквідації стихійних сміттєзвалищ тощо.

Крім того, через незастосування окремими органами місцевого самоврядування граничного розміру пайової участі відповідні сільські (селищні) бюджети були позбавлені можливості отримати майже 30 млн грн, а через неукладення договорів про пайову участь у розвитку інфраструктури в межах населених пунктів, в тому числі у судовому порядку – майже 12 млн грн.

Ще понад 21 млн грн недоотримано до бюджету розвитку Броварського району через неукладення договорів про пайову участь із замовниками, які ввели в експлуатацію будівлі за межами населених пунктів.

Водночас застосування граничного розміру орендної ставки за комунальне майно дало б змогу закладам культури додатково залучити протягом січня – вересня 2018 року розрахунково понад 347 тис. грн.

Окрім того, під час контрольних заходів, проведених під час аудиту на КП «Броварське районне виробниче управління житлово-комунального господарства» Броварської районної ради, Відділі освіти Броварської районної державної адміністрації та у Рожнівській сільській раді, виявлено порушень на майже 2,7 млн грн.

КП «Броварське районне виробниче управління житлово-комунального господарства» Броварської районної ради не коригувало розміру орендної плати на індекс інфляції та зайво виплачувало кошти підрядним організаціям, які завищили обсяг та вартість виконаних ремонтно-будівельних робіт, через що недоотримало понад 1,3 млн грн.

Через непроведення оптимізації мережі клубних закладів району на утримання працівників таких закладів було додатково спрямовано 632,0 тис. грн коштів районного бюджету. Ще понад 148 тис. грн бюджетних асигнувань у 2018 році витрачено на заклади культури, які не функціонують або законсервовані.

З метою забезпечення дотримання вимог бюджетного законодавства при формуванні та виконанні зведеного бюджету Броварського району, уникнення необґрунтованих втрат, врахування усіх можливих резервів зміцнення ресурсної бази, підвищення ефективності використання бюджетних коштів та покращення стану надання соціальних гарантій населенню району надано рекомендації для прийняття відповідних розпоряджень та рішень.

Про результати аудиторського дослідження поінформовано правоохоронні органи.

Нагадаємо, що у Музеї історії Десятинної церкви встановили фінансових порушень на суму майже 16 млн грн.