12 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Житомирські аудитори за січень - лютий 2019 року відшкодували втрат на суму майже 2, 8 млн грн версія для друку
Житомирські аудитори за січень - лютий 2019 року відшкодували втрат на суму майже 2, 8 млн грн 26 березня 2019  |  Прес-служба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області впродовж двох місяців 2019 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 2,8  млн грн.

Окрім того, попереджено порушень у сфері закупівель шляхом відміни торгів та розірвання договорів на суму майже 56 млн грн.

За результатами заходів державного фінансового контролю  керівники підприємств, установ та організацій прийняли 8 управлінських рішень. За результатами проведених державних фінансових аудитів об’єктами контролю прийнято до виконання 44 пропозиції.

Матеріали 2 контрольних заходів  передано до правоохоронних органів для відповідного реагування.

До об’єктів, у яких під час ревізій виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано 2 заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За недотримання законодавства 13 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 4 – до матеріальної та дисциплінарної. Одну посадову особу звільнено з посади.

Окрім того, житомирські аудитори ініціювали два позови щодо усунення виявлених порушень перед органом прокуратури.