10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Полтавські аудитори виявили втрат на понад 380 тис. грн у Відділі освіти Шишацької селищної ради версія для друку
Полтавські аудитори виявили втрат на понад 380 тис. грн у Відділі освіти Шишацької селищної ради 29 березня 2019  |  Прес-служба Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності  Відділу освіти Шишацької селищної ради (далі – відділ освіти, установа) виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму понад 380 тис. грн.  Ревізією охоплено діяльність відділу за 2016 – 2018 роки.

Зокрема, виявлено нестачу товарно-матеріальних цінностей на суму майже 250 тис. грн.

Як зясували державні аудитори, зазначене сталося через те, що посадові особи відділу освіти внесли недостовірні дані до первинних документів та через порушення постачальником договірних умов.

Крім того установа здійснила зайві витрати внаслідок завищення підрядними організаціями обсягів робіт із капітального ремонту і реконструкції навчальних закладів на загальну суму понад 60 тис. грн.

 Під час ревізії виявлено незаконне відчуження майна на суму понад 30 тис. грн та придбання заборонених харчових продуктів на суму понад 20 тис. грн, які використовувалися для організації харчування вихованців дошкільних навчальних закладів.

За допущені порушення законодавства з фінансових питань 3 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Матеріали ревізії передані органам прокуратури, про результати контрольного заходу поінформовано підрозділи Національної поліції в Полтавській області.

Нагадаємо, що полтавські аудитори за січень 2019 року відшкодували втрат на 1,3 млн грн.