4 грудня 2021 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» До уваги фізичних та юридичних осіб! версія для друку
До уваги фізичних та юридичних осіб!

03 вересня  2020

 

Державна аудиторська служба України на виконання статті 19 Закону України «Про запобігання корупції», відповідно до Методології оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженої рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 02 грудня 2016 року № 126, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 28 грудня 2016 року за № 1718/29848, розпочинає оцінку корупційних ризиків.

Зважаючи, що джерелом отримання інформації для ідентифікації корупційних ризиків є, з-поміж іншого, залучення до зазначеного процесу представників громадськості та експертів, для забезпечення на належному рівні заходів щодо підготовки антикорупційної програми Державної аудиторської служби України запрошуємо до співпраці представників громадськості та експертів для надання пропозицій щодо ідентифікованих корупційних ризиків та їх подальшого розгляду.

Водночас пропонуємо долучитися до опитування громадян, які взаємодіють (взаємодіяли) з органами Держаудитслужби. Зазначене опитування стосується діяльності органів Держаудитслужби, а саме: апарату Держаудитслужби, її міжрегіональних територіальних органів та підприємств, що належать до сфери управління Держаудитслужби.

Для того, щоб пройти опитування, перейдіть за посиланням: https://forms.gle/4V7UBtBmx4bDJwqCA.

Інформацію для ідентифікації корупційних ризиків у діяльності Держаудитслужби, а також пропозиції щодо виявлених (ідентифікованих) корупційних ризиків просимо надсилати:

поштою:

04070, м. Київ, вул. Сагайдачного, 4;

електронною поштою:

a.h.bilousov@dasu.gov.ua 

postmast@dkrs.gov.ua

або телефоном:

(044) 485-17-62 (контактна особа: завідувач Сектору запобігання та виявлення корупції Білоусов Артур Геннадійович)