23 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Дніпровські аудитори протягом січня - березня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму 14 млн грн версія для друку
Дніпровські аудитори протягом січня - березня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму 14 млн грн 19 квiтня 2019  |  Прес-служба Східного офісу Держаудитслужби

Фахівці Східного офісу Держаудитслужби впродовж січня - березня поточного року за результатами проведених контрольних заходів виявили втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму майже 25 млн грн.

Завдяки вжитим заходам забезпечено відшкодування втрат на суму майже 14 млн грн.

Керівники місцевих органів влади, підприємств та організацій за результатами аудитів, ревізій, перевірок прийняли 18 управлінських рішень.

Матеріали 9 ревізій та 1 аудиту дніпровські аудитори передали правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами їх розгляду розпочато 5 досудових розслідувань.

До підприємств та установ, де виявлені порушення, у 6 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За порушення фінансової дисципліни 13 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 3 – до матеріальної, 1 – до дисциплінарної.