26 лютого 2021 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Відшкодування втрат на суму майже 11 млн грн забезпечили державні аудитори Хмельниччини протягом січня - квітня поточного року версія для друку
Відшкодування втрат на суму майже 11 млн грн забезпечили державні аудитори Хмельниччини протягом січня - квітня поточного року 15 травня 2019  |  Прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області

За результатами ревізій, що їх проводили фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області упродовж чотирьох місяців поточного року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму  15,5 млн грн.

Ужитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму 10,9 млн гривень, зокрема виявлених втрат матеріальних та фінансових ресурсів проведеними контрольними заходами в попередніх роках.

Зокрема, порушники фінансової дисципліни повернули до бюджетів усіх рівнів понад 0,6 млн гривень.

Проведеними державними фінансовими аудитами встановлено, що неефективні управлінські дії і ризикові операції призвели до упущених вигод (неотриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат на суму понад 22   млн грн. Також виявлено порушень законодавства, що призвели до втрат на 0,2 млн гривень. За їх результатами надано 38 пропозицій. Обєктами контролю виконано 46 пропозиції за результатами  аудитів проведених у поточному  та минулому роках.

До установ та організацій, у яких виявлено порушення, застосовано 11 фінансових санкцій у вигляді  зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення бюджетних призначень та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано 7 інформацій про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму 6,1 млн грн.

За порушення законодавства 12  посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Матеріали 9 контрольних заходів передано правоохоронним органам, розпочато 1  досудове розслідування.