20 сiчня 2021 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Вінницькі аудитори виявили фінансових порушень на суму 285 тис. грн в Управлінні соціального захисту населення Тульчинської райдержадміністрації версія для друку
Вінницькі аудитори виявили фінансових порушень на суму 285 тис. грн в Управлінні соціального захисту населення Тульчинської райдержадміністрації 28 травня 2019  |  Прес-служба Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області під час проведення ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності в Управлінні соціального захисту населення Тульчинської районної державної адміністрації (далі – Управління) виявили порушень, що призвели до втрат, на загальну суму понад 285 тис. грн. Ревізія охопила період з 01.01.2015 по 31.12.2018.

Під час ревізії встановлено, що причиною безпідставного нарахування та виплати житлових субсидій коштів на суму 265 тис. грн слугувало неподання 10 громадянами, яким призначено субсидії, інформації щодо придбання транспортних засобів, вартість яких перевищує 50 тис. грн, а також неповідомлення 24 громадянами про купівлю транспортних засобів, які підлягають державній реєстрації та з дати випуску яких минуло менше п’яти років.

Окрім того, під час контрольного заходу попереджено незаконні видатки коштів на суму понад 150 тис. грн у зв’язку із призупиненням подальшого нарахування та виплати житлових субсидій 25 громадянам, що надали недостовірні дані при подачі пакета документів для призначення субсидії.

За результатами ревізії начальнику Управління надіслано вимогу щодо усунення виявлених порушень та недопущення їх надалі.

Про результати ревізії поінформовано Тульчинську районну державну адміністрацію.

Акт ревізії передано на розгляд Управлінню захисту економіки у Вінницькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Нагадаємо, що аудитори Вінниччини виявили порушень на майже 850 тис. грн у Кинашівській сільській раді.