6 серпня 2021 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Київщини провели аудит бюджету села Крушинка Васильківського району Київської області версія для друку
Аудитори Київщини провели аудит бюджету села Крушинка Васильківського району Київської області 10 червня 2019  |  Прес-служба Північного офісу Держаудитслужби

Фахівці апарату Північного офісу Держаудитслужби провели державний фінансовий аудит бюджету села Крушинка Васильківського району Київської області за період з 01.01.2016 по 31.01.2019.

За результатами аудиту встановлено, що попри достатній ресурсний потенціал сільського бюджету для самостійного забезпечення надання соціальних послуг жителям територіальної громади Крушинської сільської ради на належному рівні, є низка проблем і недоліків у формуванні та виконанні сільського бюджету, які перешкоджають максимально ефективному використанню резервів для збільшення обсягу залучених до бюджету коштів.

Зокрема, через неефективне управління ресурсами територіальної громади та невикористання наявних можливостей щодо мобілізації фінансових надходжень втрати доходів сільського бюджету розрахунково становить коштів на суму понад 4 млн грн.

Неналежний контроль Крушинської сільської ради за дотриманням зобов'язань щодо платежів до місцевого бюджету призвів до утворення значних сум недоїмок із податків і зборів і недоотримання сільським бюджетом доходів на суму майже 2,4 млн грн.

Незабезпечення регулювання орендних відносин, зокрема нерозроблення та незатвердження положення про надання в оренду комунального майна, призвело до втрати додаткових джерел надходжень сільського бюджету на суму майже 416 тис. грн.

Окрім того, аудитори встановили, що майже 33 тис. грн додаткових доходів сільського бюджету недоотримано через прийняття органами місцевого самоврядування рішень щодо розміру пайової участі замовника у розвитку інфраструктури населеного пункту не на гранично максимальному рівні.

Не забезпечує наповнення сільського бюджету і створене комунальне підприємство «Крушинське», позаяк через неефективне управління воно є неприбутковим.

За результатами аудиту розроблено та надано пропозиції Крушинській сільській раді, спрямовані на поліпшення ефективності використання ресурсної бази територіальної громади та збільшення дохідної частини сільського бюджету.

Нагадаємо, що фахівці апарату Північного офісу під час проведення державного фінансового аудиту державного підприємства «Класифікаційне товариство регістр судноплавства України» виявили втрат на суму майже 3,9 млн грн.