6 серпня 2021 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Упродовж січня – травня 2019 року волинські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму понад 16 млн грн версія для друку
Упродовж січня – травня 2019 року волинські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму понад 16 млн грн 10 червня 2019  |  Прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області

Упродовж січня – травня 2019 року волинські фахівці забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 16,5 млн грн, у тому числі за порушеннями, що виявлені у попередніх роках – 13,4 млн  грн.

За недотримання законодавства до адміністративної відповідальності за вчинені фінансові порушення притягнуто 16 посадових осіб із накладанням штрафів на суму 3,7 тис грн.

До правоохоронних органів передано 16 ревізійних матеріалів,  якими  порушено 11 кримінальних проваджень та оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення 5 особам. З початку року з метою відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів аудитори ініціювали перед органами прокуратури, об’єктом контролю та іншими державними органами 9 позовів, до суду пред’явлено 1 позов на суму 320,7 тис грн.

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю із посади звільнено 2 особи.

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади та підприємств прийняли 30 управлінських рішень.