10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Харківщини під час ревізії Харківської медичної академії післядипломної освіти встановили порушень на суму понад 5 млн грн версія для друку
Аудитори Харківщини під час ревізії Харківської медичної академії післядипломної освіти встановили порушень на суму понад 5 млн грн 1 липня 2019  |  Пресслужба Північно-східного офісу Держаудитслужби

Фахівці апарату Північно-східного офісу Держаудитслужби під час планової ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Харківської медичної академії післядипломної освіти (далі - Академія) за період діяльності з 01.01.2017 по 01.02.2019 встановили порушень законодавства з фінансових питань на загальну суму 5,1 млн грн  у т.ч. недоотримано державним бюджетом та Академією 3,7 млн грн, 482,79 тис. грн порушень, що призвели до втрат фінансових ресурсів, 931,68 тис. грн інших порушень фінансової дисципліни.

За результатами проведення ревізійних дій встановлено, що непроведення претензійно-позовної роботи щодо стягнення заборгованості, яка виникла внаслідок неналежного виконання іноземними студентами умов договорів в частині оплати за надані послуги з навчання та проживання у гуртожитку, пропущено терміни позовної давності на загальну суму 3,63 млн грн. Зазначене призвело до недоотримання коштів від надання платних послуг, чим завдано збитків Академії на зазначену суму.

Ревізією встановлено, що внаслідок нарахування та виплати доплати за лікувальну роботу професорсько-викладацькому складу кафедр, які не мають статусу клінічних, за відсутності сертифікатів фахівця відповідної кваліфікаційної категорії, або з терміном дії, що минув, та не у відповідності їх профілю – профілю кафедри, а також, за відсутності договірних відносин з лікувальними закладами, на яких розташовано клінічні кафедри, необґрунтовано нараховані та сплачені доплати за лікувальну роботу на суму понад 0,2 млн грн.

Окрім того, при нарахуванні заробітної плати за час перебування у щорічних відпустках  окремим працівникам Академії до розрахунку середньої заробітної плати у 2018 році враховано суму єдиноразової премії за підсумками роботи за рік (за виконання в повному обсязі, в строк та якісно встановлених обсягів робіт, сумлінне ставлення до виконання своїх посадових обов’язків), виплачену у грудні 2017 року. Зазначене порушення завдало державному бюджету матеріальної шкоди (збитків) на суму майже 0,2 млн грн.

Також через утримання протягом навчальних років вільних ліжко-місць у гуртожитку Академія здійснила неефективні витрати на оплату послуг теплопостачання на суму понад 0,3 млн грн.

За допущені порушення бюджетного законодавства Академію попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства та зупинено операції з бюджетними коштами.

За неналежну організацію та ведення бухгалтерського обліку 6 посадових осіб Академії притягнуто до адміністративної відповідальності.

За результатами ревізії  ректору Академії надіслано вимогу щодо повного усунення виявлених порушень.

Матеріали ревізії передано до Слідчого управління ГУНП в Харківській області.

Нагадаємо, що аудитори Харківщини виявили порушень на ДП «Навчально-дослідне господарство «Докучаєвське» ХНАУ ім. В.В. Докучаєва на суму 711 тис. грн.