10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Житомирські аудитори за січень – травень 2019 року відшкодували втрат на суму 11,1 млн грн версія для друку
Житомирські аудитори за січень – травень 2019 року відшкодували втрат на суму 11,1 млн грн 1 липня 2019  |  Прес-служба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області впродовж січня - травня поточного року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 11,1 млн грн.

За результатами заходів державного фінансового контролю керівники підприємств, установ та організацій прийняли 19 управлінських рішень. За підсумками проведених державних фінансових аудитів об’єкти контролю взяли до виконання 83 пропозиції.

До об’єктів, у яких під час ревізій виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано 16 заходів впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

Матеріали 9 контрольних заходів передано до правоохоронних органів, за результатами розгляду яких розпочато 2 досудових розслідування та вручено 2 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За недотримання законодавства 37 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 16 – до матеріальної та дисциплінарної. Одну посадову особу звільнено з посади.

Окрім того, житомирські аудитори ініціювали 2 позови щодо усунення виявлених порушень перед органом прокуратури.