10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Вінниччини з початку 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 19 млн грн версія для друку
Аудитори Вінниччини з початку 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 19 млн грн 2 липня 2019  |  Прес-служба Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області впродовж січня - травня поточного року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму понад 19,2 млн грн.

До правоохоронних органів передано матеріали 24 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 13 досудових розслідувань та вручено 22 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Окрім того, проведеними 9 державними фінансовими аудитами встановлено фактів неефективних управлінських рішень, що призвели (можуть призвести) до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 171,6 млн грн.

За допущені фінансові порушення 6 посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності, зокрема  2 осіб звільнено із посад.

У 42 випадках до установ та організацій, під час ревізій яких виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовані фінансові санкції у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення бюджетних призначень та прийняття вимог про повернення використаних не за цільовим призначенням суми субвенції на суму понад  980 тис. грн.

За результатами заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 117 управлінських рішень.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансову операцію, яка підлягає фінансовому моніторингу, на загальну суму понад  1,3 млн грн.