10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Кіровоградщини провели державний фінансовий аудит виконання бюджетної програми Департаментом культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської обласної державної адміністрації версія для друку
Аудитори Кіровоградщини провели державний фінансовий аудит виконання бюджетної програми Департаментом культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської обласної державної адміністрації 3 липня 2019  |  Пресслужба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області

Фахівці  Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області провели  державний фінансовий аудит виконання Департаментом культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської обласної державної адміністрації бюджетної програми, спрямованої на фінансову підтримку театрів, за період з 01.01.2017 по 31.12.2018.

За результатами аудиту виявлено низку проблем, які не дали змоги реалізувати деякі заходи програми та призвело до неефективного використання бюджетних коштів, спрямованих на їх виконання.

Зокрема, внаслідок оплати праці працівників, які не відповідають кваліфікаційним вимогам за посадою, не мали відповідного напряму підготовки, здійснено неефективних витрат обласним театром  ім. М.Л. Кропивницького  та театром ляльок на загальну суму 9194,5 тис. грн.

Прийняття рішень про здійснення стимулюючих виплат при незабезпеченості потреби в коштах на виплату посадових окладів з урахуванням законодавчо визначеного максимального розміру коефіцієнтів підвищення, призвело до неефективного використання коштів фінансової підтримки на виплату заробітної плати на суму 2688,1  тис. грн.

Окрім того, встановлено інші факти неефективного використання бюджетних коштів всупереч чинному законодавству на загальну суму 77,1 тис. грн.

За результатами аудиту Кіровоградській обласній раді та Департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської обласної державної адміністрації надано рекомендації, спрямовані на підвищення ефективності використання коштів, виділених на реалізацію виконання бюджетної програми на фінансову підтримку театрів для покращення їх основних виробничих і фінансових показників.

Нагадаємо, що аудитори Кіровоградщини протягом січня-травня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 6 млн грн.