10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Одеські аудитори провели аудит комунального підприємства «Міськзелентрест» версія для друку
Одеські аудитори провели аудит комунального підприємства «Міськзелентрест» 4 липня 2019  |  Пресслужба Південного офісу Держаудитслужби

На сьогодні завершено аудит комунального підприємства «Міськзелентрест», засновником якого є Одеська міська рада. З 27 травня 2019 року розпочато аудит діяльності комунального підприємства «Одесміськсвітло». 

Так, аудиторське дослідження КП «Міськзелентрест» виявило низку проблем, які стримують розвиток підприємства, негативно впливають на повноту отримання доходів та обґрунтованість здійснених витрат.

Одним із важливих напрямів діяльності та джерелом поповнення власних обігових коштів підприємства є укладання договорів із орендарями про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою, розташованих у прибережній та паркових зонах, скверах та на територіях для експлуатації фонтанів, бюветних комплексів, ставків.

Однак Одеською міською радою упродовж 5-ти років розмір пайової участі не переглядався та не корегувався, і на теперішній час не відповідає економічним реаліям. Як результат – підприємство не отримало дохід розрахунково щонайменше на 560 тис. грн.

Головною метою діяльності КП «Міськзелентрест» є обслуговування та утримання об’єктів зеленої зони м. Одеси. Кінцевий результат – забезпечення належного естетичного стану зелених зон міста. Це безпосередньо залежить, зокрема, від власних потужностей, таких як оранжерей та теплиць, на яких вирощується необхідна кількість продукції власноруч, тобто ведення власного господарства. Підприємство має для цього три ділянки, на одній з них розташована декоративно-квіткова теплиця «Троянда». Вона діюча та функціонує, але перебуває у технічно неналежному стані.

Аудитори вважають, що реконструкція та облаштування теплиці «Троянда» забезпечить покращання якісних та кількісних показників зелених насаджень. Це дасть змогу КП «Міськзелентрест» вирощувати власну квіткову продукції з подальшою її реалізацією та додатково отримати доходи від продажу орієнтовно на 4,4 млн грн.

З огляду на результати аудиту, надано рекомендації як на рівні Одеської міської ради, так і керівництва КП, що дасть змогу забезпечити якісну та ефективну роботу підприємства на благо громади міста.

Нагадаємо, що одеські аудитори виявили у Білгород-Дністровському медичному училищі порушень на суму 1,4 млн грн.