10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» За перше півріччя 2019 року запорізькі аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму 28,4 млн гривень версія для друку
За перше півріччя 2019 року запорізькі аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму 28,4 млн гривень 4 липня 2019  |  Пресслужба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області

Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області за січень-червень поточного року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 28,4 млн гривень.

За результатами заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 29 управлінських рішень та виконали 33 пропозиції.

До правоохоронних органів передано матеріали 9 заходів державного фінансового контролю, за якими розпочато 5 досудових розслідувань.

До підприємств, установ та організацій, під час ревізій яких виявлені порушення, у 9 випадках застосовані такі заходи впливу, як зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних асигнувань. Повернуто одержувачем використані не за цільовим призначенням бюджетні кошти на суму 130 тис. гривень.

За допущені фінансові порушення 39 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 1 працівника звільнено із посади.