10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Житомирські аудитори виявили втрат на суму майже 276 тис. грн у ДУ «Житомирська обласна фітосанітарна лабораторія» версія для друку
Житомирські аудитори виявили втрат на суму майже 276 тис. грн у ДУ «Житомирська обласна фітосанітарна лабораторія» 5 липня 2019  |  Пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області

За результатами проведеної фахівцями Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності державної установи «Житомирська обласна фітосанітарна лабораторія» за період з 01.01.2016-28.02.2019 виявлено порушень, що призвели до втрат, на суму майже 276 тис. грн.

Під час ревізії встановлено, що коштом загального фонду здійснено видатки на загальну суму понад 145 тис. грн, на оплату праці працівників, залучених до надання платних послуг, які мали проводитися коштом спеціального фонду.

Через занижену вартість послуг з проведення лабораторної експертизи лабораторія недоотримала власних надходжень на суму майже 48 тис. грн.

Окрім того, аудиторами виявилено нестачу матеріальних цінностей на суму майже 43 тис. грн.

Серед інших виявлених порушень незаконні витрати на оплату праці, зайве списання пального тощо. Загальна сума таких порушень становить майже 40 тис. грн.

Завдяки вжитим заходам забезпечено відшкодування встановлених порушень на суму понад 238 тис. грн.

За недотримання законодавства з фінансових питань 1 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності.

Керівнику об’єкта контролю надіслано вимоги щодо усунення виявлених порушень.

До лабораторії застосовано заходи впливу за порушення бюджетного законодавства.

Про виявлені факти поінформовано правоохоронні органи.

Нагадаємо, що аудитори Житомирщини виявили порушень на суму понад 1,6 млн грн у Харитонівській сільській раді.