10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Полтавщини за перше півріччя 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму 11,2 млн грн версія для друку
Аудитори Полтавщини за перше півріччя 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму 11,2 млн грн 5 липня 2019  |  Пресслужба Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області впродовж січня - червня поточного року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму  11,2 млн грн.

До правоохоронних органів передано матеріали 8 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 5 досудових розслідувань та вручено 4 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За допущені фінансові порушення 6 посадових осіб притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності.

У 24 випадках до установ та організацій, під час ревізій яких виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовані фінансові санкції у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення бюджетних призначень.

За результатами заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 47 управлінських рішень.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, які підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму понад 3,8  млн грн.