10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» З початку року одеські аудитори забезпечили відшкодування втрат на майже 18 млн грн версія для друку
З початку року одеські аудитори забезпечили відшкодування втрат на майже 18 млн грн 8 липня 2019  |  Пресслужба Південного офісу Держаудитслужби

Працівники Південного офісу Держаудитслужби упродовж січня – червня поточного року виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 28 млн грн. Із них за останній місяць півріччя аудитори встановили порушень на 15 млн грн. Зокрема, завдяки плідній та продуктивній співпраці з правоохоронними органами під час позапланової ревізії в Управлінні соціального захисту населення Біляївської районної державної адміністрації Одеської області встановлено фінансових порушень на 10,3 млн грн.

З початку року забезпечено усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму 17,8 млн грн.

За результатами аудитів, ревізій, перевірок керівники місцевих органів влади, підприємств та організацій прийняли 63 управлінських рішення.

До правоохоронних органів одеські аудитори передали матеріали 25 заходів державного фінансового контролю, за результатами їх розгляду розпочато 28 досудових розслідувань та вручено 15 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

У 16 випадках до установ та організацій, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовані такі заходи впливу, як попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зупинення операцій із бюджетними коштами.

Окрім того, від початку року завершено 8 державних фінансових аудитів діяльності суб’єктів господарювання, 1 – виконання бюджетних програм та 2 – виконання місцевих бюджетів. Установлено фактів неефективних управлінських дій та рішень, що призвели (можуть призвести) до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 336,5 млн грн. Аудитори надали 145 пропозицій, з яких враховано 123.

За вчинені фінансові порушення 74 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 46 – до матеріальної та дисциплінарної.