10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Дніпровські аудитори під час ревізії Інституту геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова Національної академії наук України виявили втрат на суму 444 тис. грн версія для друку
Дніпровські аудитори під час ревізії Інституту геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова Національної академії наук України виявили втрат на суму 444 тис. грн 10 липня 2019  |  Пресслужба Східного офісу Держаудитслужби

Фахівці Східного офісу Держаудитслужби під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Інституту геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова Національної академії наук України за період з 01.01.2016 по 31.03.2019 виявили порушення, що призвели до втрат, на суму майже 444 тис. грн.

Зокрема, інститут коштом загального фонду безпідставно покрив комунальні видатки, повязані з наданням платних послуг (виконання науково-дослідних робіт за госпрозрахунковими договорами), тоді як це мало здійснюватися коштом спеціального фонду. Через це з порушенням витрачено майже 190 тис. грн.

Крім того, виявлено низку порушень законодавства під час нарахування та виплати заробітної плати, через що зайво витрачено ще майже 158 тис. грн.

Інститут не відобразив дебіторської заборгованості на відшкодування збитків після потрапляння транспортного засобу в ДТП та відповідно недоотримав власних надходжень від реалізації майна на суму 86 тис. грн.

Непроведення претензійно-позовної роботи з примусового стягнення коштів із боржників (за виконання науково-дослідних робіт) призвело до втрати власних надходжень на суму 10 тис. грн.

За недотримання законодавства з фінансових питань 4 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Інституту геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова Національної академії наук України зупинено операції з бюджетними коштами.

Матеріали ревізії передано до слідчого управління Головного управління Національної поліції України у Дніпропетровській області.

Нагадаємо, що дніпровські аудитори протягом січня-травня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 24 млн грн.