10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Черкаські аудитори виявили порушень на суму понад 715 тис. грн у Канівській центральній районній лікарні версія для друку
Черкаські аудитори виявили порушень на суму понад 715 тис. грн у Канівській центральній районній лікарні 12 липня 2019  |  Пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Канівської центральної районної лікарні (далі – Лікарня) за період з 01.01.2016 по 28.02.2019 виявили фінансових порушень на суму понад 715 тис. грн.

Зокрема, встановлено недоотримання Лікарнею надходжень від проведених медичних оглядів через надання окремим юридичним особам зазначеного виду послуг на безоплатній основі без укладення відповідних договорів на суму  близько 600 тис. грн.

Крім того, аудиторами встановлено порушення в частині недотримання вимог законодавства з оплати праці, перерахування єдиного соціального внеску, що призвело до зайвого використання бюджетних коштів на суму понад 73 тис. грн.

Лікарнею зайво витрачено коштів на суму понад 38 тис. грн на оплату виконаних підрядними організаціями ремонтних робіт, вартість і обсяги яких було завищено.

Через не перераховування Лікарнею до районного бюджету коштів, отриманих від винних осіб за стаціонарне лікування хворих, що потерпіли від злочинних діянь, районним бюджетом недоотримано доходів у розмірі близько 3 тис. грн.

Завдяки вжитим заходам на даний час відшкодовано втрат на суму понад 684 тис. грн.

За результатами контрольного заходу стосовно 4 посадових осіб Лікарні складено протоколи про адміністративні правопорушення.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

Нагадаємо, що черкаські аудитори у Відділі освіти виконавчого комітету Канівської міської ради виявили порушень на суму понад 4,8 млн грн.