10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Львівські аудитори виявили у театрі «Воскресіння» недоліків і порушень на суму понад 5 млн грн версія для друку
Львівські аудитори виявили у театрі «Воскресіння» недоліків і порушень на суму понад 5 млн грн 15 липня 2019  |  Пресслужба Західного офісу Держаудитслужби

Фахівці Західного офісу Держаудитслужби провели державний фінансовий аудит діяльності Львівського академічного духовного театру «Воскресіння» (далі – Театр) за період з 01.01.2016 по 31.03.2019.

Під час аудиту виявлено недоліків і порушень на суму 5,5 млн грн. Серед них – непродуктивних (зайвих) витрат майже на 3,4 млн грн, упущених вигод (неотримані доходи) - понад 1,5 млн грн та неефективні управлінські рішення, що можуть призвести до непродуктивних (зайвих витрат) майже на 0,5 млн гривень.

Зокрема, виявлено випадки безпідставного включення премії в розрахунок потреби бюджетних коштів.

При формуванні штатного розпису Театру не враховано об’єктивної потреби в чисельності працівників, що призвело до наявної значної кількості вакантних посад і, як наслідок, штучно створеної економії фонду оплати праці, надалі спрямованої на виплату матеріального заохочення працівників.

Виявлено й інші випадки порушення штатної дисципліни – як утримання понадштатних одиниць, так і укладення договорів з надавачами послуг з реалізації квитків та ремонту одягу, незважаючи на наявність власних штатних одиниць, до посадових обов’язків яких входять надання таких послуг.

Серед проблемних питань, які неможливо вирішити на рівні Театру, є відсутність законодавчо встановлених мінімальних норм виступів артистів. Це призводить до зрівняння в оплаті праці та не стимулює артистичний персонал до збільшення кількості виступів та творчих здобутків.

Виявлено і низку інших фінансових порушень.

Для поліпшення ефективності управління коштами і майном аудитори надали Театру низку пропозицій (рекомендацій).

Про результати аудиту діяльності Театру повідомлено Львівську місцеву прокуратуру №1.

Нагадаємо, що протягом січня - травня 2019 року львівські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму понад 20 млн грн.