10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Харківщини протягом січня-червня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму 11,4 млн гривень версія для друку
Аудитори Харківщини протягом січня-червня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму 11,4 млн гривень 15 липня 2019  |  Пресслужба Північно-східного офісу Держаудитслужби

Фахівці Північно-східного офісу Держаудитслужби протягом січня-червня 2019 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів за результатами проведених ревізій на загальну суму 11,4 млн гривень.

За підсумками проведених державних фінансових аудитів об’єктами контролю було враховано 138 пропозицій та рекомендацій.

Органами місцевої влади і самоврядування, керівниками об’єктів контролю та їх вищими органами за результатами проведених заходів державного фінансового контролю прийнято 34 управлінських рішення.

За недотримання законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 129 осіб, до дисциплінарної та матеріальної – 31 особу, із посад звільнено двох посадових осіб.

До об’єктів, на яких виявлені порушення бюджетного законодавства, у 34 випадках застосовано фінансові санкції у вигляді: зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення бюджетних асигнувань розпорядникам бюджетних коштів, прийняття вимог про повернення використаних не за цільовим призначенням коштів та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушень.

З метою повного відшкодування встановлених втрат фінансових і матеріальних ресурсів перед органами прокуратури ініційовано пред’явлення  13 цивільних позовів, до суду пред’явлено два позови на загальну суму  1,7 млн гривень.

До правоохоронних органів передано 21 матеріал ревізій, за результатами розгляду яких розпочато 6 досудових розслідувань.

Окрім того, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано три інформації про виявлені під час контрольних заходів господарські операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму  16,5 млн гривень.