10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Одеські аудитори провели ревізію в Олександрівській сільській раді Лиманського району та виявили фінансових порушень на суму майже 2 млн грн версія для друку
Одеські аудитори провели ревізію в Олександрівській сільській раді Лиманського району та виявили фінансових порушень на суму майже 2 млн грн 16 липня 2019  |  Пресслужба Південного офісу Держаудитслужби

Перший етап ревізії закінчився через декілька днів після її початку 4 березня цього року – аудитори виявили низку фактів, які унеможливили проведення ревізії, зокрема відсутнє або неналежне ведення бухгалтерського обліку та фінансової звітності. Аудитори зафіксували ці порушення, склали акт про неможливість проведення ревізії та надали два місяці на відновлення документації.

І от нарешті сьогодні ревізію завершено й акт підписано. Перевірений період – чотири роки, починаючи з 2015 року.

Під час ревізії сільського бюджету, фінансово-господарської діяльності Олександрівської сільської ради Лиманського району працівники Південного офісу Держаудитслужби встановили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму близько 2 млн грн.

Зокрема, на території Олександрівки працює м’ясокомбінат, що належить приватному підприємству. М’ясокомбінат, а також розташовані поряд кафе і магазин підприємці реконструювали, добудували, але без укладення договору щодо пайової участі підприємства у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури села. Через це сільський бюджет недоотримав майже 700 тис. грн. На вимогу аудиторів під час ревізії виконавчий комітет Олександрівської сільської ради виніс рішення щодо потреби укладення договору.

Окрім цього, підрядні організації проводили реконструкцію, капітальний та поточний ремонт водопровідної мережі, а також капітальний ремонт тротуарної доріжки в с. Олександрівка. Проведені аудиторами обстеження водогонів виявили безпідставне завищення вартості фактично виконаних підрядниками робіт на загальну суму 725 тис. грн, що призвело до необґрунтованих витрат бюджетних коштів Олександрівської сільської ради.

Серед інших встановлених аудиторами порушень: недоотримання сільським бюджетом надходжень від плати за оренду водного об’єкта місцевого значення (55 тис. грн); нарахування з порушенням заробітної плати, що разом з єдиним соціальним внеском становить майже 330 тис. грн; необґрунтоване списання продуктів унаслідок завищення норм харчування та недотримання термінів їх зберігання (82 тис. грн) тощо.

Нагадаємо, що з початку року одеські аудитори забезпечили відшкодування втрат на майже 18 млн грн.