10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» За результатами ревізії районної лікарні Рівненської області встановлено фінансових порушень на суму понад 400 тис. грн версія для друку
За результатами ревізії районної лікарні Рівненської області встановлено фінансових порушень на суму понад 400 тис. грн 19 липня 2019  |  Пресслужба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області

Аудитори Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області провели планову ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності комунального некомерційного підприємства «Дубенська центральна районна лікарня» Дубенської районної ради (далі – лікарня) за період з 01.01.2016 по 31.12.2018 та встановили фінансових порушень, що призвели до втрат та недоотримання ресурсів на суму 406,9 тис. гривень.

Двом  зовнішнім  сумісникам за відпрацювання робочого часу за основним місцем роботи лікарня зайво виплатила заробітної плати та відповідно єдиного соціального внеску загалом на суму 117,9 тис. гривень.

Лікарня та районний бюджет у 2016-2018 роках недоотримали  95,3 тис. грн доходів, внаслідок заниження для 8-ми орендарів розміру орендної плати та безоплатного надання в користування частини приміщення лікарні для двох небюджетних юридичних осіб.

Також установлено інші порушення, що призвели до втрат ресурсів, а саме: зайво сплачено за комунальні послуги, спожиті орендарями, оплачено виконані роботи з капітального ремонту даху будівлі за завищеною підрядником вартості, сплачено за послуги, обсяг та вартість яких завищена їх надавачами, витрачено кошти на медичне обслуговування іноземних громадян тощо.

Крім того, ревізією виявлено неефективне використання бюджетних коштів на суму 893,9 тис. грн та порушення, які надалі можуть призвести до неефективного витрачання бюджетних коштів на суму 96,2 тис. гривень.

Зокрема, загальна сума неефективних витрат на оплату праці внаслідок неприведення штатного розпису у відповідність до проведеної оптимізації ліжкового фонду, за нескороченими 5,5 посадами за 2016-2018 роки становить  656,0 тис. гривень.

За результатами ревізії на 5 осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення за ст.164-2 КУпАП. Об’єкту контролю надіслано попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, ініційовано зупинення операцій з бюджетними коштами.  

Про результати контрольного заходу поінформовано  Дубенську районну раду, Дубенську районну адміністрацію. Матеріали ревізії скеровано Управлінню захисту економіки в Рівненській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.  

Нагадаємо, що рівненські аудитори провели державний фінансовий аудит бюджету об’єднаної територіальної громади села Бабин Гощанського району.