10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Дніпровські аудитори виявили втрат на суму 616 тис. грн під час ревізії ДП «Дніпровський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» версія для друку
Дніпровські аудитори виявили втрат на суму 616 тис. грн під час ревізії ДП «Дніпровський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» 22 липня 2019  |  Пресслужба Східного офісу Держаудитслужби

Фахівці Східного офісу Держаудитслужби під час ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності державного підприємства «Дніпровський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 616 тис. грн. Контрольний захід охопив період з 01.01.2015 по 31.03.2019.

Понад 543 тис. грн недоотримало державне підприємство, позаяк вчасно не провело претензійно-позовної роботи щодо стягнення заборгованості із суб'єкта господарювання за виконані роботи із землеустрою.

Крім того, бухгалтерська служба ДП «Дніпровський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» з порушенням виплатила працівникам заробітну плату, що разом з нарахуваннями призвело до втрати ще майже 61 тис. грн. 

Виявлено зайву сплату підприємством коштів за субпідрядні роботи, які фактично не виконувалися.

Матеріали ревізії передано до слідчого управління Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області.

Нагадаємо, що дніпровські аудитори виявили втрат на суму понад 3,4 млн грн під час ревізії КП «Коменергосервіс» Дніпровської міської ради.