10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Волинські аудитори у І півріччі цього року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 17 млн грн версія для друку
Волинські аудитори у І півріччі цього року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 17 млн грн 22 липня 2019  |  Пресслужба Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області

У січні – червні цього  року волинські фахівці забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 17,5 млн грн, у тому числі за порушеннями, що виявлені у попередніх роках, –  близько 14 млн  гривень.

За недотримання законодавства до адміністративної відповідальності за вчинені фінансові порушення притягнуто 30 посадових осіб із накладанням штрафів на суму 5,6 тис. грн.

До правоохоронних органів передано 17 ревізійних матеріалів,  якими  порушено 15 кримінальних проваджень, та оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення 5 особам. З початку року з метою відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів, аудитори ініціювали перед органами прокуратури, об’єктом контролю та іншими державними органами 9 позовів, до суду пред’явили 1 позов на суму  320,7 тис. грн.

 За результатами проведених заходів державного фінансового контролю із посад звільнено 3 посадових осіб.

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади та підприємств прийняли 34 управлінські рішення.