10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Рівненські аудитори виявили в Олександрійській спеціалізованій мистецькій школі-інтернаті втрати ресурсів на суму понад 454 тис.грн версія для друку
Рівненські аудитори виявили в Олександрійській спеціалізованій мистецькій школі-інтернаті втрати ресурсів на суму понад 454 тис.грн 25 липня 2019  |  Пресслужба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області провели ревізію фінансово-господарської діяльності комунального закладу «Олександрійська спеціалізована мистецька школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради і виявили втрат ресурсів на 454,3 тис. грн. Контролем охоплено період з 01.01.2016 по 30.04.2019.

Під час проведення контрольного заходу виявлено, що упродовж  2016-2018 років коштами загального фонду обласного бюджету комунальним закладом покривалися витрати на утримання та охорону переданих в оренду приміщень,  оплачувалися спожиті сторонніми юридичними особами послуги з електро- та теплопостачання.  Окрім того, витрачалися  кошти  загального фонду на придбання продуктів харчування, предметів, обладнання та інвентаря, оплату комунальних послуг тощо, які надалі використовувалися під час надання платних послуг з харчування.

Керівнику навчального закладу надіслано вимоги про усунення виявлених порушень законодавства, виконання яких взято на контроль.

До адміністративної відповідальності притягнуто трьох посадових осіб.

Матеріали ревізії передано до Управління захисту економіки в Рівненській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Нагадаємо, що рівненські аудитори провели державний фінансовий аудит бюджету об’єднаної територіальної громади села Бабин Гощанського району.