10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Протягом січня - червня 2019 року львівські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму понад 24 млн грн версія для друку
Протягом січня - червня 2019 року львівські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму понад 24 млн грн 26 липня 2019  |  Пресслужба Західного офісу Держаудитслужби

За результатами проведених фахівцями Західного офісу Держаудитслужби ревізій протягом січня - червня виявлено понад 62 млн грн втрат матеріальних та фінансових ресурсів.

Ужитими заходами забезпечено відшкодування втрат на 24,1 млн грн, у тому числі втрат матеріальних та фінансових ресурсів, виявлених контрольними заходами у попередні роки.

Зокрема, за звітний період до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ, організацій та підприємств надійшло майже 1,4 млн грн та відшкодовано 22,7 млн грн незаконних, нецільових витрат та недостач, допущених підконтрольними об’єктами.

Правоохоронним органам передано матеріали 30 ревізій. За матеріалами ревізій розпочато 17 досудових розслідувань.

За недотримання законодавства 76 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

З початку року завершено 16 державних фінансових аудитів діяльності суб’єктів господарювання, виконання місцевих бюджетів та бюджетних програм, під час яких виявлено неефективні управлінські рішення чи ризикові операції, що призвели чи можуть призвести до упущення вигод чи непродуктивних витрат на суму понад 175,5 млн грн, та порушення законодавства, що призвели до втрат майже 2,5 млн грн фінансових і матеріальних ресурсів.

Об’єктам контролю надано 117 пропозицій для покращання їх фінансового стану. Через належне реагування на рекомендації державних аудиторів відшкодовано втрат, допущених через неефективні управлінські дії, на понад 68 млн грн.

Дванадцять інформацій про результати аудитів надіслано правоохоронним органам та 1 аудиторський звіт долучено до кримінального провадження