4 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Черкаські аудитори виявили порушень на суму понад 693 тис.грн на комунальному некомерційному підприємстві «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Уманської райради версія для друку
Черкаські аудитори виявили порушень на суму понад 693 тис.грн на комунальному некомерційному підприємстві «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Уманської райради 26 липня 2019  |  Пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Уманської районної ради (далі – Підприємство)  за період з 01.01.2015 по 30.04.2019 виявили фінансових порушень на суму понад 693 тис.грн.

Зокрема, установлено проведення витрат на оплату праці штатних одиниць медичних працівників на суму близько 654 тис. грн за рахунок коштів Національної служби здоров′я  України, які відповідно до Програми розвитку, мали фінансуватися з місцевого бюджету.

Крім того, аудитори встановили порушення в частині недотримання вимог законодавства з оплати праці, перерахування єдиного соціального внеску, що призвело до зайвого використання бюджетних коштів на суму понад 12 тис.грн.

Підприємством зайво витрачено коштів на суму близько 27 тис.грн на оплату виконання підрядними організаціями ремонтних робіт, вартість і обсяги яких було завищено.

За результатами контрольного заходу стосовно 2 посадових осіб Підприємства складено протоколи про адміністративні правопорушення.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

Нагадаємо, що відшкодування втрат на суму 32,0 млн грн забезпечили черкаські аудитори протягом січня-червня 2019 року.