10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Протягом I півріччя 2019 року івано-франківські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму майже 21 млн грн версія для друку
Протягом I півріччя 2019 року івано-франківські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму майже 21 млн грн 30 липня 2019  |  Пресслужба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області

Фахівці Управління Західного офісу  Держаудитслужби  в Івано-Франківській області  протягом січня – червня 2019 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 20,9 млн грн.

До правоохоронних органів передано матеріали 15 контрольних заходів,  розпочато 8 кримінальних проваджень. Вручено 4 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За результатами участі працівників Управління у перевірках правоохоронних органів відкрито 89 кримінальних проваджень.

За допущені фінансові порушення 34 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

У 4 випадках застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та в 1 випадку призупинено бюджетні асигнування.

За результатами контрольних заходів та проведених аудитів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 11 управлінських рішень.

За результатами державних фінансових аудитів враховано 64 пропозиції.

Окрім того, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано 2 інформації про виявлені операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму понад 29 млн грн.