23 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Київські аудитори провели державний фінансовий аудит бюджету села Требухів Броварського району Київської області версія для друку
Київські аудитори провели державний фінансовий аудит бюджету села Требухів Броварського району Київської області 7 серпня 2019  |  Пресслужба Північного офісу Держаудитслужби

Фахівці апарату Північного офісу Держаудитслужби провели державний фінансовий аудит ефективності використання коштів бюджету села Требухів Броварського району Київської області за період з 01.01.2016 по 31.03.2019.

За результатами аудиту встановлено низку проблем і недоліків у формуванні та виконанні сільського бюджету.

Зокрема, через систематичне ігнорування окремими депутатами Требухівської сільської ради пленарних засідань ради своєчасно не затверджується сільський бюджет та не вирішуються нагальні питання розвитку громади.

Через  те, що орган місцевого самоврядування не приймав рішення щодо розміщення вільних коштів на депозитних рахунках у банках, сільський бюджет недоотримав додаткових доходів за відсотками розрахунково на майже 5 млн грн.

Ще майже 258 тис. грн додаткових надходжень бюджет села Требухів недоотримав через прийняття сільською радою рішень щодо визначення ставки земельного податку за оренду ділянки у розмірі, нижчому за граничний розмір платежу, визначений Податковим кодексом України.

Окрім того, Требухівською сільською радою повною мірою не використано можливості щодо мобілізації фінансових ресурсів під час здачі в оренду комунального майна, через що сільський бюджет втратив можливість отримати додаткових надходжень на суму понад 153 тис. грн.

За результатами аудиту встановлено, що у рішеннях органу місцевого самоврядування щодо укладення договорів пайової участі забудовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту не застосовувався граничний розмір пайової участі. Через це сільський бюджет недоотримав понад 36 тис. грн.

Ще 35 тис. грн було недоотримано через неукладення відповідних договорів із забудовниками, у тому числі і в судовому порядку.

За результатами контрольного заходу аудитори розробили і надали Требухівській сільській раді пропозиції, спрямовані на ефективне використання усіх виявлених резервів для максимального залучення коштів до сільського бюджету.

Нагадаємо, що аудитори Київщини провели аудит фінансово-господарської діяльності ДСП з управління капітальним будівництвом зони відчуження.