23 вересня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Тернопільщини забезпечили відшкодування втрат на суму 25,4 млн грн протягом січня - липня 2019 року версія для друку
Аудитори Тернопільщини забезпечили відшкодування втрат на суму 25,4 млн грн протягом січня - липня 2019 року 8 серпня 2019  |  Пресслужба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області упродовж січня-липня 2019 року за результатами проведених ревізій забезпечили відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму 25,4 млн грн.

За порушення законодавства 117 посадових осіб перевірених об’єктів притягнуто до адміністративної відповідальності.

До установ, які допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 15 фінансових санкцій.

Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за результатами заходів державного фінансового контролю прийняли  25 управлінських рішень, за результатами державних фінансових аудитів виконали 35 пропозицій, притягнули до дисциплінарної та матеріальної відповідальності 18 посадових осіб.

За переданими матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 12 досудових розслідувань та вручили 17 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Окрім того, аудитори Тернопільщини ініціювали 8 позовів щодо усунення виявлених порушень до органів прокуратури та об’єктів контролю.