25 сiчня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 485-17-85, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук
«Січень 2020»
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
дата з:
по:
1

...
Головна  » Новини» Аудитори Кіровоградщини провели державний фінансовий аудит виконання бюджету міста Світловодськ Кіровоградської області версія для друку
Аудитори Кіровоградщини провели державний фінансовий аудит виконання бюджету міста Світловодськ Кіровоградської області 22 серпня 2019  |  Пресслужба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області

Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області провели  державний фінансовий аудит виконання бюджету міста Світловодськ Кіровоградської області за період з 01.01.2017 по 31.12.2018. За результатами аудиту встановлено низку проблем і недоліків у формуванні та виконанні бюджету міста, які перешкоджають максимально ефективному використанню резервів для збільшення обсягу залучених до бюджету коштів.

Зокрема, через неприйняття рішень органом місцевого самоврядування щодо розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету  на депозитних рахунках банків та невикористання органами місцевого самоврядування повною мірою своїх повноважень та можливостей в частині збільшення розміру  пайової участі у розвиток інфраструктури міста бюджет міста Світловодськ втратив можливість отримати дохід розрахунково на загальну суму 1,48 млн грн.

Запроваджена система визначення розміру плати за тимчасове користування місцями для розміщення зовнішньої реклами не сприяє збільшенню обсягів надходжень до бюджету від розміщення зовнішньої реклами та призводить до втрат доходів бюджету розрахунково на суму 0,80 млн грн.

Житлово-комунальні підприємства працюють в умовах фінансової незабезпеченості, що призводить до погіршення стану житлово-комунального господарства i зниження рівня якості комунальних послуг. В умовах зростання мінімальної заробітної плати, яка є основною складовою тарифу, постає потреба проведення перегляду тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та приведення їх до рівня економічно обґрунтованих. Недосконала та неефективна система управління органу місцевого самоврядування в цьому напрямі призводить до збитковості комунальних підприємств та позбавляє можливості міський бюджет отримувати  додаткові надходження від податку на прибуток підприємств комунальної власності розрахунково на суму  2,10 млн грн.

Відсутність контролю з боку органу місцевого самоврядування та виконавчої влади за дотриманням земельного законодавства та ефективних управлінських рішень в частині необхідності внесення змін до договорів оренди спричинила упущені вигоди та неотримані доходи місцевим бюджетом на загальну суму 6,02 млн грн.

Окрім того, як випливає з умов укладених договорів земельних ділянок, враховуючи терміни їх дії, за умови збільшення нормативної грошової оцінки землі, орендної плати здійснено розрахунок економічного ефекту через приведення їх до чинного законодавства на суму 137,6 млн. грн.

За результатами аудиту надано низку пропозицій для поліпшення ефективності використання фінансової та ресурсної бази.

Нагадаємо, що аудитори Кіровоградщини протягом січня-червня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 8,8 млн грн.