11 липня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Порушень на суму майже 1,4 млн грн виявили донецькі аудитори під час планової ревізії відділу освіти Слов’янської міської ради версія для друку
Порушень на суму майже 1,4 млн грн виявили донецькі аудитори під час планової ревізії відділу освіти Слов’янської міської ради 2 вересня 2019  |  Пресслужба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області

Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області під час планової ревізії відділу освіти Слов’янської  міської ради встановили порушень на суму майже 1,4 млн грн.

Працівники відділу контролю у галузі освіти, науки, спорту та інформації у травні-липні  2019 року у плановому порядку провели ревізію відділу освіти Слов’янської міської ради (далі – відділ освіти) за період з 01.02.2013 по 30.04.2019.

За результатами проведеного заходу державного фінансового контролю  встановлені фінансові порушення на загальну суму майже 1,4 млн грн, з них втрати ‒  майже 1,2 млн грн.  

Переплати з оплати праці працівникам підвідомчих закладів, а також зайве перерахування єдиного соціального внеску становлять загалом 556 тис. грн. Також покриття витрат спеціального фонду коштами загального фонду з оплати праці становили 496 тис. грн.

Зайво сплачено за виконані роботи з реконструкції системи теплопостачання підвідомчого закладу та роботи з технічного нагляду через завищення їх обсягів та вартості на суму 116 тис. грн.

Окрім того, ревізією встановлено заниження в обліку вартості незавершеного  будівництва  станом на 01.05.2019 на суму 199 тис. грн, а також лишки майна у розмірі 11 тис. грн.

Під час ревізії розглядались питання звернень правоохоронних органів та громадської організації щодо можливих порушень при розрахунках відділу освіти за теплопостачання, за результатами перевірки встановлено оплату видатків за спожиту теплову енергію теплопостачальним організаціям у 2016-2018 роках, які застосовували не затверджені в установленому порядку тарифи.

За результатами ревізії керівництво відділу освіти вжило заходів щодо усунення порушень на загальну суму 731 тис. грн.

За недотримання законодавства з фінансових питань на трьох посадових осіб складені протоколи про адміністративне правопорушення.

Матеріали ревізії передані до Головного управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях.

Нагадаємо, що відшкодування втрат на суму понад 23 млн грн забезпечили донецькі аудитори протягом січня – липня 2019 року.