11 липня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Одеські аудитори провели ревізію фінансово-господарської діяльності Селекційно-генетичного інституту – Національного центру насіннєзнавства та сортовивчення версія для друку
Одеські аудитори провели ревізію фінансово-господарської діяльності Селекційно-генетичного інституту – Національного центру насіннєзнавства та сортовивчення 4 вересня 2019  |  Пресслужба Південного офісу Держаудитслужби

Працівники Південного офісу Держаудитслужби провели ревізію фінансово-господарської діяльності Селекційно-генетичного інституту – Національного центру насіннєзнавства та сортовивчення загальнодержавної форми власності за період з 01.01.2017 по 31.05.2019 та встановили фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму  2,1 млн грн та інших фінансових порушень на загальну суму 2,8 млн грн.

Інститут своєчасно не провів претензійно-позовну роботу, через що втрачено змогу отримання коштів  на суму   662 тис. грн.

Внаслідок покриття витрат сторонніх фізичних осіб всупереч законодавству Інститут зайво сплатив  майже 690 тис. грн.

Також через несвоєчасне надходження платежів за укладеними ліцензійними договорами  Інститут недоотримав доходів на загальну суму  479 тис. грн.

Завдяки вжитим заходами наразі відшкодовано порушень, що призвели до втрат, на загальну суму майже 480 тис. грн та інших порушень фінансової дисципліни на суму 2,7 млн грн.

Також інспектори встановили, що протягом 2018 року 86 працівникам Інституту виплачувалася надбавка за стаж наукової роботи у заниженому розмірі, через що вони  недоотримали  майже 105 тис. грн.

В Інституті пояснили, що виплата надбавки у заниженому розмірі відбулася через брак коштів. Однак під час ревізії надбавка була донарахована та виплачена у повному обсязі.

За результатами проведеної ревізії об’єкту контролю надіслано вимоги щодо усунення порушень законодавства та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

За допущені порушення фінансової дисципліни складені адміністративні протоколи на двох посадових осіб Інституту.

Для вжиття відповідних заходів реагування матеріали ревізії передані до Головного управління  Національної поліції України в Одеській області.

Нагадаємо, що аудитори Одещини встановили порушень на суму майже 1,3 млн грн у комунальній установі «Одеське обласне бюро судово-медичної експертизи».