10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Вінницькі аудитори протягом січня - серпня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 27,3 млн грн версія для друку
Вінницькі аудитори протягом січня - серпня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 27,3 млн грн 5 вересня 2019  |  Пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області

За результатами проведених ревізій фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області впродовж січня ‒ серпня 2019 року забезпечили усунення виявлених втрат фінансових і матеріальних ресурсів на понад 27,3 млн грн.

До правоохоронних органів передано матеріали 42 ревізій, за результатами розгляду яких розпочато  19 досудових розслідувань та вручено 27 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Крім того, проведеними 12 державними фінансовими аудитами встановлено фактів неефективних управлінських рішень, що призвели (можуть призвести) до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму більше ніж 262,5 млн грн.

За результатами моніторингу 294 процедур закупівель забезпечено попередження порушень у сфері публічних закупівель шляхом відміни 95 торгів очікуваною вартістю понад 191,9 млн грн та розірвання 49 укладених договорів на майже  23,9 млн грн.

За допущені фінансові порушення, порушення бюджетного законодавства та законодавства про закупівлі до адміністративної відповідальності притягнуто 136 посадових осіб, ще 19 ‒ дисциплінарної та матеріальної.

У 56 випадках до установ та організацій, під час ревізій яких виявлені порушення бюджетного законодавства, застосовано фінансові санкції у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій із бюджетними коштами, зменшення бюджетних призначень та прийняття вимог про повернення використаних не за цільовим призначенням суми субвенцій.

За результатами заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 160 управлінських рішень.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України  надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму  понад 72,2 млн грн.