10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Черкаські аудитори виявили порушень на суму 485 тис. грн під час ревізії Деньгівської сільської ради версія для друку
Черкаські аудитори виявили порушень на суму 485 тис. грн під час ревізії Деньгівської сільської ради 6 вересня 2019  |  Пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Деньгівської сільської ради за період з 01.01.2015 по 30.04.2019 виявили фінансових порушень на суму 485 тис. грн.

Встановлено порушення в частині недоотримання сільським бюджетом коштів на суму понад 8 тис. грн через неперерахування належних коштів до загального та спеціального фондів сільського бюджету.

Встановлено порушення вимог законодавства з оплати праці, перерахування єдиного соціального внеску, що призвело до зайвого використання бюджетних коштів на суму понад 300тис. грн.

Окрім того, сільська рада зайво витратила кошти на суму понад  175 тис. грн на оплату виконаних підрядними організаціями будівельних робіт, вартість і обсяги яких було завищено.

За результатами контрольного заходу стосовно 2 посадових осіб сільської ради складено протоколи про адміністративні правопорушення.

Про результати ревізії проінформовано правоохоронні органи.

Нагадаємо, що аудитори Черкащини виявили неефективне використання коштів обласного бюджету на виконання бюджетної програми  «Санаторно-курортна допомога населенню».