10 серпня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Дніпровські аудитори виявили втрат на суму 1,3 млн грн під час ревізії Департаменту розвитку інфраструктури міста виконкому Криворізької міської ради версія для друку
Дніпровські аудитори виявили втрат на суму 1,3 млн грн під час ревізії Департаменту розвитку інфраструктури міста виконкому Криворізької міської ради 9 вересня 2019  |  Пресслужба Східного офісу Держаудитслужби

Фахівці Східного офісу Держаудитслужби під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Департаменту розвитку інфраструктури міста виконкому Криворізької міської ради виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму понад 1,3 млн грн за  період з 01.01.2016 по 30.04.2019.

Посадові особи Департаменту зайво сплатили понад 1,3 млн грн підрядним організаціям, які завищили вартість послуг з поточного ремонту вулиць та доріг міста, з охорони об’єктів благоустрою.

Завдяки вжитим заходам порушення усунуто в повному обсязі.

За недотримання законодавства з фінансових питань посадову особу Департаменту притягнуто до адміністративної відповідальності.

Матеріали ревізії передано до Криворізького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області. Про результати ревізії поінформовано міського голову.

Нагадаємо, що дніпровські аудитори виявили втрат на суму 104 тис. грн під час ревізії відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Томаківської селищної ради.