11 липня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Закарпатські аудитори виявили порушень і недоліків на суму понад 900 тис. грн в Управлінні освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА версія для друку
Закарпатські аудитори виявили порушень і недоліків на суму понад 900 тис. грн в Управлінні освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА 13 вересня 2019  |  Пресслужба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області провели  державний фінансовий аудит  виконання бюджетних  програм та ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності в Управлінні  освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА за період з 01.01.2017 по 31.03.2019, та виявили низку недоліків та проблемних питань.

Під час аудиту виявлено низку проблемних питань у використанні бюджетних коштів і майна, в організації внутрішнього контролю за використанням бюджетних коштів, які призвели до зайвих й неефективних витрат загалом на суму понад 900 тис. грн.

При незабезпеченості розвитку  матеріально-технічної бази та дітей/учнів повноцінним і раціональним харчуванням комунальних закладів, Управлінням освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА, на утримання трьох приватних закладів освіти району використано коштів районного бюджету обсягом 604,98 тис.  грн.

 Прийняття неефективних управлінських рішень Управлінням освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА призвело до непродуктивних витрат фінансових ресурсів на оплату юридичних послуг, оплату середнього заробітку за час вимушеного прогулу та за час затримки виконання рішень суду про поновлення на роботі загалом на суму 225,35 тис. грн.

 Брак належного контролю в Управлінні освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА за фактичним станом виконання робіт з капітального будівництва та ремонту об’єктів закладів освіти призвів до  завищення вартості виконаних робіт на суму 71,34 тис. грн й відповідно до зайвого використання бюджетних коштів при виконанні бюджетних програм.

Під час державного фінансового аудиту проведено ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності в Управлінні освіти за період з 01.01.2017 по 31.03.2019  та встановлено фінансових порушень на суму 153,0 тис. грн.

Складено 49 протоколів про адміністративне правопорушення та притягнуто до  відповідальності винних осіб за порушення  законодавства з фінансових питань.

З метою поліпшення ефективності використання бюджетних коштів аудитори надали керівництву Управління  освіти  Виноградівського району обґрунтовані пропозиції та  вимогу про усунення виявлених порушень.

Нагадаємо, що закарпатські аудитори виявили порушень та недоліків в освітній галузі Рахівського району на суму понад 28 млн грн.