11 липня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Черкаські аудитори виявили порушень на суму 829 тис. грн під час ревізії Черкаського регіонального управління водних ресурсів версія для друку
Черкаські аудитори виявили порушень на суму 829 тис. грн під час ревізії Черкаського регіонального управління водних ресурсів 23 вересня 2019  |  Пресслужба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Черкаського регіонального управління водних ресурсів  за період з 01.01.2016 по 30.06.2019 виявили фінансових порушень на суму 829 тис. грн.

За результатами ревізії виявлено, що  покриття встановлено за рахунок коштів загального фонду видатків, які мають здійснюватися за рахунок спеціального фонду (без відновлення видатків загального фонду), на суму 811 тис. грн. Видатки на оплату праці працівникам Управління, які надавали платні послуги, що закладені в калькуляції при формуванні вартості наданих послуг, проведено за рахунок коштів загального фонду кошторису.

Окрім того, установлено зайве перерахування єдиного соціального внеску, що призвело до зайвого використання бюджетних коштів на суму 17 тис. грн.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.