11 липня 2020 | A A A
В Державній аудиторській службі України діє телефон довіри (044) 425-80-30, також громадяни можуть звернутися до Державної установи «Урядовий контактний центр» за номером 1545 Держаудитслужба повідомляє, що з 19.04.2020 року починають діяти ЗМІНИ до Закону України «Про публічні закупівлі», за якими розширено перелік порушень та збільшено суми штрафів за такі порушення!
Пошук

...
Головна  » Новини» Аудитори Харківщини протягом січня - серпня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму 14,6 млн грн версія для друку
Аудитори Харківщини протягом січня - серпня 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму 14,6 млн грн 23 вересня 2019  |  Пресслужба Північно-східного офісу Держаудитслужби

Фахівці Північно-східного офісу Держаудитслужби протягом січня - серпня 2019 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів за результатами проведених ревізій на загальну суму 14,6 млн грн.

За підсумками проведених державних фінансових аудитів об’єктам контролю надано 196 пропозицій та рекомендацій, з яких 75 – спрямованих на досягнення додаткового економічного або соціального ефекту, які взято до виконання та подальшого впровадження, загальна сума досягнутого економічного ефекту (додаткового результату) становить 164,7 млн грн.

Органами місцевої влади і самоврядування, керівниками об’єктів контролю та їх вищими органами за результатами проведених заходів державного фінансового контролю прийнято 42 управлінських рішення.

За недотримання законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 176 осіб, до дисциплінарної та матеріальної – 33 осіб, із посад звільнено 2 посадових осіб.

До об’єктів, на яких виявлені порушення бюджетного законодавства, у 45 випадках застосовано фінансові санкції у вигляді: зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення бюджетних асигнувань розпорядникам бюджетних коштів, прийняття вимог про повернення використаних не за цільовим призначенням коштів та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушень.

З метою повного відшкодування встановлених втрат фінансових і матеріальних ресурсів перед органами прокуратури ініційовано пред’явлення  13 цивільних позовів, до суду пред’явлено три позови на загальну суму 2,4 млн грн.

До правоохоронних органів передано 24 матеріали ревізій та 1 аудиторський звіт, за результатами розгляду яких розпочато 8 досудових розслідувань, вручено 3 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та матеріали двох аудиторських досліджень долучено до кримінальних проваджень.

Крім того, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано п’ять інформацій про виявлені під час контрольних заходів господарські операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 32,8 млн грн.